"Nowe Jeruzalem" - Odnowa w Duchu Świętym w parafii pw. NNMP

Adoracja Razem Dla Ewangelizacji 1 grudnia 2017r.

WITAJCIE !
 
ADORACJA NOCNA 12h
"Razem dla Ewangelizacji Miasta Ostrołęki"
 
Serdecznie Was zapraszam w Piątek 1 GRUDNIA do parafii św. Antoniego w Ostrołęce.
Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18:00 !
Poniżej dalszy plan działań.
 
18.00 Msza Św. (Wszystkie Wspólnoty)
19.00 Wspólne Uwielbienie (Wszystkie Wspólnoty)
20.00 rozpoczynamy całonocną adorację !
20.00-21.00 Pallotyńska Wspólnota Ewangelizacyjna (PWE)

21.00-22.00 Nazaret

22.00-23.00 Nowe Jeruzalem

23.00-00.00 Wspólnota w Drodze

00.00-01.00 Święta Rodzina

01.00-02.00 Wypłyń na Głębie

02.00-03.00 Theoforos

03.00-04.00 Brama Pana

04.00-05.00 Wspólnota Przymierza „Żródło życia”

05.00-06.00 Domowy Kościół Fara i Klasztor

06.00-06.30 WSZYSTKIE WSPÓLNOTY

6:30 – Msza Święta

 
Z Panem Bogiem

Łukasz Groda

“Wspólnota w drodze”

Adoracja Razem Dla Ewangelizacji 3 listopad 2017r.

Kochani, tym razem adoracja ma się odbyć w parafii NMP Kólowej Rodzin w Ostrołęce (na stacji) w Piątek 3 listopada 2017r. Rozpoczęcie Mszą Święta o godzinie 18.00 potem Adoracja połączona z Uwielbieniem poprowadzonym przez wspólnotę Święta Rodzina. Podobnie jak było we wrześniu w parafii pw. św. Franciszka tak teraz też nie będzie adoracji nocnej.  Zapraszam wszystkich do uczestniczenia we mszy, uwielbieniu oraz adoracji w tym dniu.

Warsztaty Ewangelizacyjne 11-12 listopad 2017r.

Warsztaty ewangelizacyjne

 

Warsztaty poprowadzi Michał Frąckiewicz ze wspólnoty Mocni w Duchu.

Koszt: 20 zł os. dwa dni + ewentualnie w sobotę obiad 10 zł

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pałwa II  w Ostrołęce przy ul. Ks. Blachnickiego (dawene Berlinga)

Start: sobota 11 listopada godz. 9.30



"Weź udział w trudach i przeciwnościach znoszonych dla Ewangelii"

Sobota 11 listopada

9.30 Zawiązanie wspólnoty
9.45 Konferencja: "Jak ewangelizować samego siebie?"
10.15 Modlitwa powołania
10.45 przerwa
11.15 Blok warsztatowy:
Krótka forma ewangelizacyjna
13.00 przerwa
14.00 Warsztaty medialne
15.30 przerwa
16.00 Warsztaty z kerygmatu
17.00 Msza Święta

Niedziela 12 listopada

10.00 Przygotowanie flash mobu
10.30 Biblijna gra terenowa
12.30 Podsumowanie gry terenowej wręczenie nagród(?)
13.00 Msza Święta